Слово владики Василія на відкритті VІ фестивалю духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе Мати возлагаю”

Вступ. Тарас Шевченко всю надію у житті «на Тебе Мати возлагаю» і так само Коломийська єпархія пропонує надію на спасіння людських душ через молитви блаженного Миколая Чарнецького і заступництво Пресвятої Богородиці.

І). Псалом шостий. Цар Давид у шостому псальмі плаче, бо написав його у час великих зовнішніх і внутрішніх потрясінь. З такою ситуацією зустрічається кожний із нас, а особливо наші родини, а тепер держава Україна. Псалом починається жалібно, а закінчується радісною похвалою. Подібно неплідною була сумною Анна на початку молитви, а закінчила розмову з Богом зі світлим обличчям, тому що Бог її вислухав. Кому важко і хто терпить читайте і співайте цей псалом Царя Давида.

Нині фестиваль у Коломиї проходить під потоком милосердя Божої Матері і заступництвом блаженного Миколая Чарнецького. Ці пісенні молитви жертвуйте за зміцнення родинного життя, за молодих людей, котрі бажають прийняти Тайну Подружжя, захист українських воїнів від ворожої кулі та завершення війни з перемогою.

Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, через молитви Коломийської ікони «Це Мати твоя» зміцни нашу надію на Господа.

Господи, довіряємося Тобі у наших тривогах і найбільших бідах через покровителя нашої єпархії, блаженного Миколая Чарнецького.

 

Благословення Господнє на вас у день Царя Христа.

 

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії

 

27 жовтня 2019 року Божого

м. Коломия


Послання і проповіді