Слово владики Василія Івасюка на відкритті пам’ятного меморіалу у військової частини 10-ї гірсько-штурмової бригади

«Пресвятая Богородице спаси нас!»

(Молебень до Пресвятої Богородиці).

Вступ. У день Покрови Пресвятої Богородиці на території військової частини м. Коломиї відкриваємо пам’ятний меморіал. Меморіал — це споруда в пам’ять і пошанування тих, хто загинув та був поранений у війні, захищаючи Україну.

І). Свято Покрови Божої Матерії – це духовний меморіал і день материнської турботи за дітей України. Сьогодні ми хочемо обгорнути молитвою та вкласти у її всемогутні покровські долоні кожну солдатську матір, усі родини наших військовослужбовців, їхніх дружин, дітей, братів і сестер, усіх волонтерів та людей доброї волі, які живуть неустанною турботою про захисників нашої Вітчизни. Ви, наші солдати і офіцери, є сьогодні втіленими ангелами-хоронителями України, які собою, своїм серцем, душею і тілом затуляють нас від ворожих куль і снарядів. Щоб наповнити День захисника України новим змістом, треба пам’ятати про тих, хто зараз обороняє українську територію від зовнішньої агресії.

Покриваймо наше військо покровом нашої вдячності, уваги, підтримки, солідарності і молитви. Нехай Коломийська ікона «Це Мати твоя» стоїть непорушною стіною на захисті кордонів України, скріпить нашу тверду віру в перемогу силою Божої правди, навчить любити та боронити свою Батьківщину благодаттю Святого Духа. «Пресвятая Богородице спаси нас!». Зі святом, Дня Захисника України, вас дорогі солдати й офіцери Української армії. Слава Україні! Амінь.

Благословення Господнє на вас!

 

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії

14 жовтня 2019 року Божого

м. Коломия


Послання і проповіді