Слово владики Василія (Івасюка) на відкритті дзвіниці з карильйоном у Коломиї

Всесвітліші і всечесніші отці, дорогі коломияни і представники влади вітаю вас християнським привітом «Слава Ісусу Христу!».

Ми тут зібралися, щоб урочисто прийняти в дар новозбудовану дзвіницю і карильйон для парафії свщмч. Йосафата і міста Коломиї від нашого земляка і коломиянина п.Андрія Іванчука.

У 1946 – 47 роках дзвіницю біля храму свщмч. Йосафата було знищено Радянською владою. І тільки тепер у 2019 році фонд Покуття відновив історичну справедливість. Ця унікальна дзвіниця стала окрасою нашого міста, а карильйон – це мистецький інструмент, чарівними звуками якого, нам і нашим онукам буде можливо насолоджуватися цілі століття. За це велика вдячність всіх жителів і гостей міста пану Андрію Іванчуку за цей карильйон, який нині передаємо пароху о. Володимиру Касіяну. Найкращі побажання висловить Блаженніший Святослав 3 серпня цього року в день освячення цієї унікальної дзвіниці, карильйон якої складається з 51 дзвону. І нашим завданням є навчитися користуватися цим духовним інструментом ще до приїзду Патріарха УГКЦ.

Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, візьми український народ під свою материнську опіку.

Господи, благослови наших доброчинців – успіхами, Україну – миром, українських воїнів – укріплювати кордони нашої держави, а коломиян – розвитком писанкового міста.

Благословення Господнє на вас!

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії

 

18 липня 2019 року Божого

парафія свщмч. Йосафата м. Коломиї


Послання і проповіді