Слово владики Василія Івасюка на день міста Коломиї

Улюблені в Господі браття та сестри, представники влади, всі жителі й гості міста Коломия!

Нині святкуємо День іменин нашого писанкового міста, якому минає 780 років у 30 річницю Дня Незалежності України. Сьогоднішнє свято – це значна подія для всіх, хто народився і виріс тут, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди та працює у цьому місті.

Коломия по праву може пишатися своїм історичним минулим, про яке нагадують доленосні події боротьби українського народу за становлення нашої державності. Наше місто приваблює не тільки своїм минулим, але й творчою перспективою. День міста – це ще одна можливість полюбити рідний край, берегти природу й екологію, пишатися культурними надбаннями та здобутками, котрі складаються зі щоденної праці і творчих талантів працьовитих мешканців міста.

Бажаю, щоб з кожним роком стараннями Богдана Миколайовича – голови міста, Коломия розквітала і ставала гарнішою, а його мешканцям краще жилося. Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток. Доброта і милосердя та свято іменин нашого міста завжди будуть єднати і гуртувати жителів в одну велику Коломийську родину. Наполегливість місцевої влади повинна забезпечити сталий розвиток громади і широкий простір майбутніх перспектив.

Іменини нашого міста співпадають зі святом Преображення Христового. Іншими словами, керівництво і жителі міста мають перетворити Коломию на взірець культури і патріотичної любові до України. У найважчі часи наші люди сміливо ставали на перші місця боротьби за долю народу і волю Батьківщини. Рівночасно хочу подякувати медикам за порятунок людей в часі пандемії.

В цей святковий день щиро бажаю голові міста Богдану Миколайовичу та всій громаді родинного щастя й сімейного благополуччя, добра та процвітання, міцного здоров’я і мирного неба, впевненості та оптимізму, а також щастя всім матерям, сини котрих нині захищають Україну.

Нехай Господь Вседержитель зміцнить Ваші душевні і фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста і держави Україна! Прикликаю на всіх Вас Боже благословення!

Благословення Господнє на Вас!

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії.

19.08.2021 року

м. Коломия


Послання і проповіді