Слово владики Василія Івасюка на 15-річчі молодіжно-дитячого хору “Діти Світла”

«Співайте Господеві псалми, співайте;

Співайте нашому цареві, співайте!»

(Пс.47:7).

Вступ. Коротке пояснення Псалма 47. Псальмопівець з глибоким почуттям покори бажає віддати подяку і славу Богові. І для цього запрошує також інші народи, щоб співали Богові нашому. Співати треба розумно, тобто і язиком, і розумом, роздумуючи про величні Божі діла. Спів наш повинен бути приємною жертвою похвали і подяки Господеві за все, що Він зробив для нас.

І). П’ятнадцять років вже співає молодіжно-дитячий хор «Діти Світла» Собору Преображення Христового у Коломиї. Нинішня святкова програма з нагоди 15-ліття створення хору підводить свої підсумки. Час невеликий для історії, але досить плодотворний. Слухаєш вашого співу і розумієш, що ваше життя проходить як духовна пісня, а пісня стала вашим життям. Чудова атмосфера, гарний настрій, подарунки, квіти, щирі слова вітання та похвали від колег і парафіян – ось найвища нагорода за вашу нелегку працю на чолі з керівником Світланою Кочерган. Ваш духовний спів проникає в найпотаємніші куточки серця і не лишає байдужим жодного слухача в храмі.

Завдяки ентузіазму та наполегливій праці фахового керівника, пані Світлана зуміла прищепити глибоку любов до мелодійної духовної української пісні кожному учаснику колективу. Сьогодні колектив продовжує творити свою історію, пишучи її нові сторінки. І стає зрозумілим, що пісня для нас – це життя. Яскраве та насичене життя, наповнене морем приємних подій та моментів.

Передаємо найтепліші слова вдячності за багаторічні творчі здобутки, вагомий внесок у розвиток українського духовно-хорового мистецтва, сприяння розвитку української народної пісні, високий рівень виконавської майстерності та професіоналізм від Коломийської єпархії та всіх наших вірних.

Сильний і в той же час ніжний спів, по вінця наповнює душі слухачів чудодійною красою духовної мелодії. Люди попадають в «полон» слів і музики, розчиняються в ній, отримуючи безмежну насолоду.

Щиро вітаємо всіх учасників та керівника п.Світлану Кочерган з ювілеєм і бажаємо нових творчих злетів. Нехай цей чудовий колектив завжди радує нас новими витворами пісенного мистецтва ще багато років. Звучи, Україно, у духовних піснях нескінченно!

Висновки. «цар усієї землі – Бог, співайте [Йому] якнайкраще» (Пс.47:8). Прийміть найщиріші вітання у цей святковий день. Бажаємо вам міцного здоров’я, сильної віри, надії на розвиток, любові до ближнього і доброта та злагода нехай зігріває ваші серця.

Благословення Господнє на вас!

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії

 

9 лютого 2020 року Божого

м. Коломия


Послання і проповіді