Слово на День міста Яремче

Улюблені в Господі браття та сестри, представники влади, всі жителі й гості міста Яремче! Останньої неділі липня святкуємо День іменин нашого мальовничого міста, якому минає 234 роки. Сьогоднішнє свято – це значна подія для всіх, хто народився і виріс тут, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди та працює у цьому місті.

Яремче по праву може пишатися своїм історичним минулим, про яке нагадують доленосні події боротьби українського народу за становлення нашої державності. Наше місто приваблює не тільки своїм минулим, але й творчою перспективою. День міста – це ще одна можливість полюбити рідний край, берегти природу й екологію, пишатися культурними надбаннями та здобутками, котрі складаються зі щоденної праці і творчих талантів працьовитих мешканців міста.

Бажаю, щоб з кожним роком стараннями голови міста Андрія Івановича Яремче розквітало і ставало гарнішим, а його мешканцям краще жилося. Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток. Доброта і милосердя та свято іменин нашого міста завжди будуть єднати і гуртувати жителів в одну велику Яремчанську родину. Наполегливість місцевої влади повинна забезпечити сталий розвиток громади і широкий простір майбутніх перспектив.

Іменини нашого міста співпадають зі святом княгині Ольги. Народний епос називає Ольгу – Хитрою, церква – Святою, історія – Мудрою, а для із вами, особливо для теперішньої влади, вона має стати взірцем Великої Княгині. Княгиня Ольга у найважчі часи сміливо стала на місце чоловіка і не воювала, а управляла державою, роблячи успішно реформи. Першою реформою була земельна. І це є добрий приклад для нас. Рівночасно хочу подякувати медикам за порятунок людей в часі пандемії.

В цей святковий день щиро бажаю голові міста Андрію Івановичу та всій громаді родинного щастя й сімейного благополуччя, добра та процвітання, міцного здоров’я і  мирного неба, впевненості та оптимізму, а також щастя всім жінкам, котрі носять ім’я Ольга. «Свята княгине Ольго, моли Бога за нас грішних і за нашу Батьківщину Україну!».

Нехай Господь Вседержитель зміцнить Ваші душевні і фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста і держави Україна! Прикликаю на всіх Вас Боже благословення!

Благословення Господнє на Вас!

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії.

25 липня 2021 року

м. Яремче


Послання і проповіді