Владика Василій взяв участь у святкуванні Дня м. Коломиї та святковій сесії депутатів Коломийської ОТГ.

Сьогодні, 19.08.2021 р. Б., владика Василій взяв участь у святкуванні 780-річчя від дня заснування м. Коломиї та святковій сесії депутатів Коломийської ОТГ.

Звертаючись до мешканців та гостей міста, Преосвященний владика Василій зазначив: «День народження нашого міста припадає на велике християнське свято – Преображення Господа нашого Ісуса Христа. Це світле й радісне свято має надихати кожного із нас, щоби кожен день й кожен рік нашого життя, ми перемінювати не тільки самих себе, але й наше місто, щоб воно ставало все красивішим і красивішим. А для цього потрібно невпинно працювати, гідно виконувати свої обов’язки, бути відповідальними за ті справи, які нам доручені церквою, державою, совістю. І тоді Господь Бог буде благословити. Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі продовжує далі огортати Своїм милосердям, Своїм Покровом наше місто й усіх, хто у ньому проживає і його відвідує».

Важливо зазначити, що сьогодні відбулася святкова сесія депутатів Коломийської ОТГ, на якій був присутній і наш Преосвященний владика Василій. Звертаючись у своєму слові до депутатів, Кир Василій наголосив: ««Господи, добре нам тут бути!» (Мт.17:4). Такими словами відкриваємо святкову сесію в день Преображення Христового у м. Коломиї. Господь покликав вас представляти потреби нашого народу. Ваше завдання є дуже непросте, тому що маєте зробити Коломию містом, де людям буде жити добре, де вони будуть захищені, матимуть працю і добру зарплату. Нашим землякам не потрібно буде їхати по світах і шукати заробітків. Бажаю, вам депутати, так послужити людям, щоби вони подякували і сказали всім «добре нам тут бути!» у Писанковому місті (Мт.17:4).

Шановні депутати, збережіть освіту, лікарів, інтелігенцію, військо, дітей і молодь, бо вони допоможуть перемінити життя в Україні на краще. У ваших силах допомогти людям побороти бідність та через культуру відкрити любов до нашої землі і патріотизм у серцях молоді.

Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі прославлена в Коломийській іконі «Це Мати твоя», буде у ваших серцях Матір’ю любові до людей і до своєї Батьківщини. Господи, благослови наше місто і людей доброю долею».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії