Слово до депутатів Коломийської ОТГ з нагоди святкової сесії

«Господи, добре нам тут бути!»

(Мт.17:4).

Такими словами починається свято Преображення Христового. Апостоли Петро, Яків та Іван вийшли на гору Тавор та побачили на мить небачену красоту Царства Божого. Обличчя та одяг Ісуса Христа були яскраво світлими. Поряд з ним були пророки Мойсей та Ілля, а Бог Отець явився у виді білої хмаринки. Апостоли вже не мали бажання покидати цю небесну красоту, але не довершені справи на Землі кликали їх закінчити апостольську працю.

Спаситель взяв на гору трьох апостолів, тому що у них були найкраще виражені три Божі чесноти: Петро представляв взірець віри, Яків – надії, а Іван – любов. І саме три Божі чесноти є необхідні до спасіння людини.

«Господи, добре нам тут бути!» (Мт.17:4). Такими словами відкриваємо святкову сесію в день Преображення Христового у м. Коломиї. Господь покликав вас представляти потреби нашого народу. Ваше завдання є дуже не просте, тому що маєте зробити Коломию містом, де людям буде жити добре, де вони будуть захищені, матимуть працю і добру зарплату. Нашим землякам не потрібно буде їхати по світах і шукати заробітків. Бажаю, вам депутати, так послужити людям, щоби вони подякували і сказали всім «добре нам тут бути!» у Писанковому місті (Мт.17:4).

Шановні депутати збережіть освіту, лікарів, інтелігенцію, військо, дітей і молодь, бо вони допоможуть перемінити життя в Україні на краще. У ваших силах допомогти людям побороти бідність та через культуру відкрити любов до нашої землі і патріотизм у серцях молоді.

Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, прославлена в Коломийській іконі «Це Мати твоя» буде у ваших серцях матір’ю любові до людей і до своєї Батьківщини.

Господи благослови наше місто і людей доброю долею.

Благословення Господнє на вас!

 

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії

19.08.2021 р.Б.

м. Коломия


Послання і проповіді