Слово владики Василія на духовно-мистецькій програмі “Вірую”

“Дивлюсь я на небо і думку гадаю

Чому я не сокіл чому не літаю”

Вступ. Вітаю високопреосвященних владик Митрополитів Володимира та Іосафа, всесвітліших та всечесніших отців, преподобних монахів та монахинь, голову обласної адміністрації та районних адміністрацій, а також спонсорів, та нашу молодь і дітей, гостей та усіх присутніх які прибули на урочисте святкування духовномистецької програми вірую, стародавнім християнським привітом “Христос посеред нас! “, “І є, і буде!”.

І). Вірую” – духовно-мистецька програма на Крилоській горі. Ці слова української пісні Дивлюсь я на небо” підносять душу людини дуже високо, перед престіл Божий. Пісня – це, є мова Бога, до людей. Господь хоче, щоб усі люди славили Його, єдиним серцем і устами так, як це робить на цій сцені диригент. Усі музиканти грають на різних інструментах, але паличка диригента робить їх одним духовним тілом.

Подібними диригентами на духовній ниві є священство і монашество, а на державному рівні диригентами є керівники, починаючи від Президента та закінчуючи головами об’єднаних територіальних громад і таким чином народ України стане славити Бога єдиним серцем і устами та спільно і дружно будувати свою рідну хату Україну.

Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможе піднести благання українського народу, піснями Ніни Матвієнко перед престіл Божий.

Господи, благослови воїнів української армії, а ця духовна програма на Княжій Галицькій горі у Крилосі нехай буде щитом та обороною для кожного земляка та воїна, як в Україні, та і поза її межами.

Благословення Господнє на Вас!

Василій Івасюк

Правлячий Архиєрей 

Коломийської єпархії

 

25 серпня 2018 року Божого

с.Крилос


Послання і проповіді