Слово владики Василія Івасюка з нагоди освячення оновленої другої частини третього поверху у Коломийській дитячій лікарні

«Слава во вишніх Богу й на землі мир людям» (Лк.2:14).

 

Всесвітліші, всечесніші отці, шановні голови Коломийської РДА, Коломийського району, Коломийської міської ради, лікарі, доброчинці і всі присутні вітаю вас християнським привітом «Слава Ісусу Христу!».

Різдво Христове – це час Божого милосердя над людьми. Ісус Христос народився у Вифлеємі, тобто у місті «Хліба». Всі люди приїхали до свого родинного місця щоб взяти участь у переписі та винайняти собі житло. Пресвята Родина була бідною, і на превеликий жаль не змогла отримати собі помешкання. Стайні царя Давида прийняли вагітну жінку, де вона і народила Еммануїла – Христа. Срібне світло Різдвяної зірки провадило трьох царів з дарами  для новонародженого Спасителя. Вони принесли: ладан, миро і золото.

Коломийська дитяча лікарня збудована 1944 року, тобто вона така стара як Давидові стайні. І тепер зібралися три групи людей, щоб відремонтувати другу частину третього поверху.

Духовенство приносить дітям перший дар – це ладан. Іншими словами, це є щира молитва священників, котра служить оберегом наших маленьких українців і підноситься вгору до Господа як дим кадильний, тобто як молитва.

Другий дар – це миро. Його дають лікарі і батьки на рани дітей. Таке цілюще лікарство оздоровлює наших дітей.

Третій дар – золото принесли доброчинці і бізнесмени. За їхні кошти відремонтовано палати, придбано ліжка і все необхідне та розписано стіни у лікарні казковими героями.

Відновлена лікарня готова приймати дітей на лікування. Хочеться подякувати всім за турботу про дітей народу України, тобто наше майбутнє.

Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, опікується нашими діточками і подає їм здоров’я.

Господи благослови лікарів, доброчинців і духовенство.

Благословення Господнє на вас!

 

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії

29 грудня 2020 року Божого

м. Коломия


Послання і проповіді