Слово владики Василія (Івасюка) в День комунальника

Служити людям – це служити Богу

Вступ. «Влада – це найвища форма служіння людям» – Любомир Гузар. Служіння комунальників повинно приносити людям радість кожного дня.

І). Комунальна служба – це департамент міської ради, призначений покращувати загальний вигляд нашого міста і надавати його жителям якісні послуги. Якраз Ісус Христос в Сиропусну неділю нагадує, що Він прийшов послужити людям в усьому, а не бути деспотичним і тиранічним керівником.

Комунальна служба повинна знаходитися завжди на передовій соціального служіння: там де воду прорвало, там де дороги треба поремонтувати, там де квіти на вулиці треба посадити, там де сміття потрібно прибрати і т.д. Іншими словами, праці дуже багато, а техніка і працівники стараються вчасно виконати завдання. Жителі міста ставлять високі вимоги, але бракує техніки і фахових працівників у цей кризовий період.

ІІ). Завдання працівників житлово-комунальної служби – змінювати загальний вигляд нашого міста. Коломия – це європейське місто, місто історичних і духовних скарбів, туризму, молоді та інтелігенції. Завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: воно стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Представники сфери побутового обслуговування роблять своїх земляків красивими, доглянутими, а їх життя – комфортнішим.

Працівники житлово-комунального господарства працюйте так, щоб над коломиянами часто світило тепле сонце ваших сердець і рівночасно також пам’ятайте, що на вас може йти дощ і гроза, але головне не впадати у відчай. Знаходьте сили вставати вранці, насолоджуватися кожною миттю життя і городянам приносити радість своєю працею.

Отже, служити людям навколо себе – це служити Богу, котрий дав вам життя, серце і розум. Будьте уважними і свідчіть своїм життям та вчинками про те, що ви дійсно є охрещені в ім’я Пресвятої Тройці. І це є ваша віра.

Висновки. Напередодні професійного свята – дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке припадає на 17 березня, висловлюю щиру вдячність усім працівникам департаменту та вашому начальнику Богдану Федоруку за працю у складних умовах теперішних реформ.

Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможе щоденно створювати якнайбільше зручностей для жителів м.Коломиї.

Господи, допоможи досягати вам нових професійних висот і це нехай стане сенсом вашого життя.

Бажаю вам, шановні комунальники і побутовики, міцного здоров’я, доброго настрою, достатку і тепла родинних осель.

Благословення Господнє на вас!

+Василь Івасюк

Єпарх Коломийський

 

15 березня 2019 року Божого

м.Коломия

 


Послання і проповіді