Слово владики Василія (Івасюка) на урочистій зустрічі військових в Коломиї, що прибули на ротацію з зони АТО

Господь – це наша надія.

Вітаю військовослужбовців й офіцерський склад та представників влади християнським привітом “Христос Воскрес!”. Ви прибули щасливо до Коломиї на перепочинок після участі у бойових діях на Східному фронті.

І). Цар Давид і Голіят. Найбільший дар Божий – це життя, яке вам зберіг Господь. Святе Письмо описує оборону Батьківщини царем Давидом. Він, набагато слабший фізично, але з вірою в Бога поборов набагато сильнішого Голіята. Давид боровся своїми силами з великою надією на Божу поміч і переміг.

ІІ). Служба на Сході України. Служба військових надзвичайно важка і відповідальна. Невтомно захищаючи мирне життя, мирні люди мають змогу спокійно спати, працювати та ходити на навчання.

Хочеться особливо привітати значну кількість жінок в українському війську. У деяких людей виникає питання: Як жінки змогли витримати окопне життя на війні, бо навіть чоловіки сильні духом не завжди видержують всі труднощі військової служби?”… Коли бачиш таких людей, тоді розумієш, що з ними було, як вони там жили, а точніше виживали. У світлі війни, всі наші негаразди забуваються. Господь – це наша надія на скорий мир та спокій у нашій країні і закінчення цього жахливого кровопролиття!

ІІІ). Господь – це наша надія. Коломия святково вітає воїнів і військову частину. Жителі міста бажають мирного неба над Україною, швидшого закінчення війни, а дружини і діти радо зустрічають батьків-воїнів. І першою спільною молитвою “Отче наш…”, дякуємо Богові за врятоване життя кожного вояка 10-ї гірсько-штурмової бригади. Господь – це запевнення перемоги і щасливого повернення додому живим та неушкодженим.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці оберігає сім’ї і життя військових.

Господи, благослови українську землю миром і Божою любов’ю між людьми. Амінь.

Благословення Господнє на вас!

 

+Василь Івасюк

Єпископ Коломийський

 

4 травня 2018 року Божого

м.Коломия


Послання і проповіді