Слово владики Василія (Івасюка) на 31 сесії міської ради

Користаючи із запрошення міського голови Ігора Богдановича Слюзара привітати іменинників і бути перший раз у сесійному залі Коломийської міської ради хочу дуже коротко підняти наступні питання:

1). Привітання імениників. День народження – це день, коли народилась певна особа, від цього дня починається відлік життя людини. Хоча Сократ рахував вік людини і початок виховання з моменту зачаття. Немає нічого поганого в тому, щоб зустрічатися з родичами та друзями і “робити добро у своєму житті”. (…) і в усім своїм труді радіти добром, — це дар Божий!” (Еккл. 3,12,13).

Юрій Рибчинський написав слова, а Павло Зібров – музику і співає, вітаючи іменників словами: Незважаючи на походження є у кожного день народження, і у бідного, і в заможного День народження є у кожного. І сьогодні – твій святковий день! І нехай лунає пісня (…) за твою щасливу долю, і за Україну – рідний край!”.

1.1). Бугай Володимир Васильович – 35 років.

Прокинься й устань мені на оборону, мій Боже й мій Господи, за мою справу! Обстань за мною, Господи, по справедливості твоїй! Мій Боже, нехай не злорадіють надо мною. (…). Нехай не кажуть: “Ми його заїли!”. (Пс.35 (34),23-25).

1.2). Мельничук Володимир Богданович – 35 років.

Милість твоя, Господи, небес сягає. Вірність твоя – по хмари. Бо в тебе джерело життя, у твоїм світлі побачимо світло” (Пс.36 (35),6;10)

1.3). Мельничук Богдан Васильович – 70 років.

О Боже, рятуй мене, о Господи, мені на допомогу поспішися”.

1.4). Звернення до всіх депутатів словами апостола Павла: “Благаємо вас, брати – депутати: карайте ледачих, малодушних підбадьоруйте, підтримуйте безсилих, супроти всіх будьте терплячі. Уважайте, щоб ніхто не віддавав нікому злом за зло, а старайтеся робити один одному і для всіх добро” (І Сол.5,14-15).

1.5). Вибори приближаються до нас із спринтерською швидкістю. Беручи участь у цих перегонах старайтеся людям доносити свою позицію і представляти особисто виконану програму, але ніколи не обмовляти і не обсуджувати, бо це є важкий гріх. Депутатство швидко проходить, а ви далі залишаєтеся жителями міста Коломия.

2). Привітання всіх депутатів із Пасхою.

3). Храм Благовіщення – Монастирок.

Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможе з з любов’ю підходити до кожного рішення, бо за цим стоїть доля людини.

Господи, благослови успішну працю депутатського корпусу м.Коломиї.

Благословення Господнє на Вас!

Підготував

+Василь Івасюк

Єпарх Коломийський

 

29 березня 2018 року Божого

м.Коломия


Послання і проповіді