Зустріч зі Спасителем змінює людей, відкриваючи перед ними можливість виправити своє життя і стати такими, якими Господь їх задумав бачити, — владика Василій Івасюк

14 лютого, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк завітав до парафії м. Коломия – Благовіщення Пречистої Діви Марії, де очолив Божественну Літургію.

В часі своєї гомілії архиєрей роздумував над подією яка трапилася в Єрихоні – зустріч Закхея та Ісуса та темою Покаяння: «Покаяння – це вимога залишити всі грішні дороги, котрими ходили досі ноги людини, уявні думки і бажання та йти сміливо до Христа. Однак, на початку потрібно відкрити для Бога своє серце, своє внутрішнє «задзеркалля». Закхей зробив це ще до початку особистої зустрічі з Ісусом. Він застидався своїх вчинків та блудних доріг і тільки тоді покаявся та впустив Бога до своєї домівки. Євангельське читання описує Закхея – розкаяного грішника. Він поглядом зустрівся з Христом і став оздоровлений від духовної прокази – черв’яка жорстокого грошолюбства. Багатьох грішників навернув Господь через покаяння, повернувши їх на дорогу правди. Провидіння Боже дозволило записати тільки деякі приклади покаяння в Євангелії, бо вони є типовими для всіх поколінь».  

Опісля Божественної Літургії владика Василій подякував всім вірянам за спільну молитву та сказав: «Любіть один одного, моліться один за одного, та стараймося зробити все від нас можливе, щоб наша парафія процвітала та розвивалася задля майбутного наших дітей».

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії