«З нами правда і з нами Бог!», – Преосвященний Владики Василій звершив Чин похорону за воїном – Романом Реусом

16 квітня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк звершив Чин похорону у с. Стецева, Снятинського протопресвітеріату. Безжальна кровопролитна війна забрала ще одного найкращого, наймужнішого, найвідданішого Героя України – Романа Реуса.

Преосвященному владиці Василію співслужили: о. Теодор Оробець, протопресвітер Снятинського протопресвітеріату, о. Іван Гаврилаш та чисельне духовенство Снятинського та Заболотівського протопресвітеріатів.

Провести мужнього Героя в останню путь зійшлося багато його односельчан, побратимів, військовослужбовців, найближчих та найрідніших йому людей.

Преосвященний владика наголосив: «Не бійся, народе України. Радуйся і веселися, бо Господь великий і вислухає наші молитви. Хто сіє вітер, той обов’язково пожинає бурю. Життя є найціннішим тільки тоді, коли воно є принесене в жертву за інших, бо дає місце для сотень інших героїв. Молімося за упокій душі Героя Романа Реуса та не забувайте молитися за перемогу України.

Загинув близький наш побратим, односельчанин, патріот. Ми сумуємо з приводу його кончини, журимося про те, що його більше немає з нами, плачемо біля тіла померлого. Віруючу людину в його печалі втішає Господь, який сказав: «і я воскрешу його в останній день». (Ів.6:40). На нього чекають нове небо, нова земля та вічне життя у Царстві Божому.

Нехай добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, побратимів й усіх тих, хто знав його, любив та шанував. Упокой, Господи, душу слуги твого Романа на місці світлому, на місці квітучому, де немає болі, ні печалі, ні зітхання, але життя безконечне. Вічная пам’ять Роману Реусу і Царство Небесне пошли усопшому, Господи».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії