Випускників Коломийського ліцею №9 поблагословив владика Василій (Івасюк)

Сьогодні, 31 травня, у МПК “Народний дім” для школярів та випускників Коломийського ліцею №9 прозвучав останній дзвоник. Для одних він став сповіщенням про початок канікул, для інших – відліком нового життя поза стінами рідної школи. 

На святковий захід завітав правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк). Преосвященний владика звернувся з вітальним словом до всіх присутніх, зокрема випускників. Роблячи перші кроки у самостійне життя, єпископ, настановляючи, звернув їхню увагу на шість правил життя: “перед тим як молитися – повірте; перед тим як сказати – послухайте; перед тим як витратити – заробіть; перед тим як написати – подумайте; перед тим як здатися – спробуйте; перед тим як померти – живіть”.

Опісля кир Василій через окроплення свяченою водою поблагословив учнів на успішні екзамени і гарний відпочинок, щоб вони зростали духовно та з новими силами поверталися до рідної школи вже у вересні.

Також зі словом побажань до головних учасників дійства звернулася директор школи-ліцею Ганна Пасічна. Учні молодших класів потішили присутніх піснями й танцями, а випускники – прощальним вальсом.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії