Вулицями Отинії пройшла велелюдна екуменічна Хресна Дорога

4 квітня, у день Великої або як ще в народі її називають Страсної середи, вулицями Отинії пройшла екуменічна Хресна Дорога, в часі якої усі вірні молилися за мир в сім’ях, громаді та цілій Україні. Хресний хід об’єднав священиків традиційних українських церков та всіх вірних. На запрошення митрофорного протопресвітера Василія Мельничука на хресний хід прибув адміністратор храму Введення в храм Пресвятої Богородиці УПЦ КП о.Василій Мороз та адміністратор Римо-Католицького костелу Успіння Пресвятої Богородиці ксьондз Михаїл Яворський.

Розпочався хід від храму Різдва Пресвятої Богородиці, далі продовжився вулицями міста і завершився в новозбудованому храмі Зіслання Святого Духа. Особливістю цієї Хресної дороги стало те, що першу стацію прочитала наймолодша парафіянка храму – Владислава Процак, а останню, чотирнадцяту – найстарший парафіянин п.Дмитро Гухий. Також протягом ходи стації читали представники обласної та місцевої влади, директори школи, дитячого садочка, ліцею, представники медичних та інших установ міста.

В цьому часі всі бажаючі мали змогу нести хрест, як символ і засіб нашого спасіння.

“Пройшовши цією Хресною дорогою, ми можемо пересвідчитися в тому, що мир панує в наших серцях, наших домівках та нашій громаді. Адже завдяки Спасительній Жертві Христа ми сьогодні можемо робити спільні кроки до єдності наших церков, а цей хрест, нехай буде немов містком, на якому ми можемо зустрітися та об’єднатися”, – такими словами звернувся о.Василій Мельничук до всіх присутніх на завершальній стації Хресної Дороги.

Опісля всі кожен мав змогу приклонитися до хреста, який є, немов німий свідок і символ страждань Нашого Господа.

Див.також В Отинії завершилися щорічні передвеликодні реколекції

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії