В Отинії завершилися щорічні передвеликодні реколекції

З  29 березня по 1 квітня з благословення владики Василія (Івасюка) на парафії Зіслання Святого Духа м.Отинії відбувалися уже традиційні великопісні реколекції біля мощей свщм.Йосафата.

Протягому декількох днів усі вірні мали можливість приступити до Святих Таїн Покаянна та Євхаристії. “Ця практика щорічних передвеликодніх реколекцій є дуже доброю для наших вірних, адже в цьому часі на парафію приїжджає багато священиків, в яких вірні можуть посповідатися чи отримати якусь духовну розраду”, – ділиться парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

В п’ятницю 30 березня на парафію завітав гурт семінаристів “Εφφατά” із розважаннями над Страстями Христовими. В часі цих розважань кожен присутній міг побачити себе та свої вчинки, пороздумувати над тим чи надаю я допомогу Терплячому Спасителеві, чи не завдаю Йому нових ран власними гріхами.

У неділю, коли Свята Церква святкує свято Входу Господнього в Єрусалим, завершилися великопісні реколекції урочистою Божественною Літургією та благословенням святими мощами, які було передано за сприяння єпископа.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії