Владика Василій уділив священичі та дияконські свячення у с.Поляниця

7 жовтня правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав с.Поляниця, Яремчанського протопресвітеріату.

Біля церкви Введення в храм Пресвятої Діви Марії владику зустрічав парох, протопресвітер Яремчанський о.Богдан Скірчук та вірні приналежні до цієї парафії. Також цього дня спільно з кир Василієм співслужили: о.Василь Типусяк, о.Андрій Семянчук, о.Петро Жолобчук та о.Василь Михайлюк.

Звертаючись до вірних зі словом проповіді єпископ роздумував над словами зі святого Євангелія: “І як бажаєте, щоб вам чинили люди, чиніть їм і ви так само” (Лк.6, 31-36).

“Слова, які ми сьогодні чуємо зі Святого Євангелія є золотим правилом, що приводить до любові ближнього. Господь каже робити іншим добро, бо інші будуть так робити нам. Відношення наше до ближніх, дає право їм ставитись до нас так само. У своєму житті ми завжди маємо претензії до когось, тому що хтось не так подивився на нас, не таке слово сказав, не так до нас поставився. Ми дуже боляче сприймаємо неправильні вчинки інших щодо нас, бо вони завдають поранення. В той же самий час, не задумуючись, ми дуже часто і легковажно завдаємо душевного болю і поранень різного роду іншим. Тому Господь каже, робіть добро ближнім і вони будуть брати з вас приклад, щоб робити так само. Хочемо, щоб нам прощали – і ми прощаймо, хочемо, щоб нас любили – і ми любімо. Якщо не бажаємо собі прикростей – і ми не чинімо так іншим; якщо не хочемо принижень, тоді і ми не принижуймо нікого”,пояснив владика.

Особливістю сьогоднішнього богослужіння стали також священичі свячення випускника ІФДС Володимира Ясінського та дияконські – Тараса Довбенюка. По завершенню Літургії вони подякували владиці Василію за уділення свячень, запевнивши у послуху та сумлінному виконанню повірених обов’язків. Опісля єпископ подякував всім за спільну молитву та уділив своє благословення через обряд мирування.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії