Владика Василій уділив дияконські свячення у с. Вороненко

Сьогодні, 09.07.2021 р.Б., в день, коли наша Свята Церква вшановує та возвеличує Найсвятіше Серце Ісуса, Преосвященний владика Василій Івасюк здійснив свій пастирський візит у с. Вороненко, Яремчанського протопресвітеріату, уділив дияконські свячення Івану Поляку.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Кир Василій Івасюк у співслужінні із духовенством Яремчанського протопресвітеріату. Важливо зазначити, що у цей день також відбулися дияконське рукоположення, яке владика Василій уділив студенту Івано-Франківської духовної семінарії брату Івану Поляку.

У своєму слові архиєрей наголосив: «Бог через Воплочення засвідчив свою любов до людей. Звідси розпочинається історія любові Його Серця до нас. «Бог бо так полюбив світ, що Сина Свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, а жив життям вічним» (Ів. 3:16) Ісус на доказ своєї любові до людей, дає пробити свій бік і Серце, з якого «потекла негайно ж кров – і вода» (Ів.19:34). Очевидцем цього був сам апостол Іван і «говорить правду – щоб ви теж увірували» (Ів.19:35)».

Також владика Василій зазначив: «Любов до Особи Ісуса Христа і пошанування Христового Серця – це є одна і та ж сама правда тільки по-різному виражена людською мовою. Пошанування людьми Христового Серця ніколи не є чужим, бо воно випливає з об’явленої науки віри про Воплочене Слово, яке є загальнолюдським добром…».

Вкінці новопоставлений диякон подякував Богові за дар життя й покликання; святителеві – за уділення свячень,  усім присутнім, які зійшлися, щоби розділити з ним цей радісний день.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії