У Коломиї відзначили День залізничника

Щорічно 4 листопада в Україні відзначають День залізничника. Саме тоді, 158 років тому, до Львова вперше прибув потяг, який сполучив територію сучасної України з Віднем, Краковом та Перемишлем. Фактично цей день і став початком історії залізниць в Україні. 

Своє професійне свято працівникики залізничного транспорту відзначили також в Коломиї. Привітав фахівців даної галузі з професійним днем єпископ Коломийський УГКЦ кир Василій Івасюк.

У своєму слові владика відзначив роботу залізничників, яка є психологічно важкою.

“За один рейс провідник повинен налагодити контакт з сотнею пасажирів, а навіть з проблемними людьми. Рівночасно не просто є працювати інженерно-технічному персоналу, керівництву і всім лінійним працівникам. Одначе, ваша невтомна праця та відповідальність за якість перевезень невпинно підвищується. Високої професійності вимагає технічне переобладнання магістралей за новими світовими стандартами. Ви стараєтеся піднімати рівень обслуговування Українських залізниць і за це ми вам щиро вдячні”, – сказав єпископ.

Також до присутніх звернулися начальник Львівської дирекції залізничних перевезень Володимир Загалюк, голова дорожнього комітету профспілки Богдан Грицак та заступник міського голови Володимир Бойцан.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм кращих представників галузі нагородили почесними грамотами, подяками та грошовими преміями. Серед присутніх також відзначили найстаршого працівника залізниці 95-річного Костіва Василя Івановича.

Опісля продовжились урочистості святковим концертом, в якому взяли участь народні артисти України, танцювальні колективи і навіть залізничники, які потішили колег власною творчістю.

Джерело: пресслужба єпархії

 


Новини єпархії