Владика Василій привітав учасників районного фестивалю обдарованих дітей

31 травня  в МПК “Народний дім” відбувся районний фестиваль обдарованих дітей “Таланти писанкової Коломийщини”.

У рамках свята школярів нагородили за кращі результати в обласних, Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, турнірах та дитячо-юнацьких спортивних ігорах.

Подячні грамоти та подарунки вчителям і їхнім вихованцям вручили голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков та голова районної ради Роман Дячук.

До призерів з вітальним словом звернувся єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк), який за словами українського письменника Григора Тютюнника пригадав, що “талант людський– то крапля здібностей і море праці”. Владика також  наголосив, що для справжнього таланту не важливо, де знаходиться людина. Головним є бажання і прагнення реалізувати цей дар, спрямувати його на радість і щастя.

“У світі все повязане так, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, значить існує дерево на якому воно виросло. Наша школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а виростаючи стають справжніми громадянами України”, – сказав кир Василій.

На завершення гостям фестивалю було представлено святкову концертну програму.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії