Владика Василій привітав працівників карного розшуку із 100-річчям структури

15 квітня в Україні відзначають День працівників карного розшуку. З моменту проголошення Декрету Раднаркому України, за яким було утворено окрему структуру поліції — кримінальний розшук, минуло 100 років.

На урочисте відзначення професійного свята до співробітників правоохоронних органів м.Коломиї завітав владика Василій (Івасюк).

У своєму слові єпископ звернув увагу присутніх на тому, що підхід до виконання їхніх обов’язків повинен бути на основі Святого Письма, заповідей Любові і чинного Законодавства України. Опісля кир Василій подякував правоохоронцям та привітав зі святом.

“Шановні працівники поліції, карного розшуку та ветерани служби, прийміть мої найщиріші вітання з нагоди 100-річчя карного розшуку України. Висловлюю вам глибоку вдячність за вашу нелегку повсякденну працю, небезпечну службу, завдяки якій наші люди почувають себе захищеними. Ваша робота овіяна певним ореолом романтизму, але всі люди добре знають наскільки небезпечною і дуже важливою є ваша робота. Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможи працівникам карного розшуку успішно протидіяти злочинності і завжди додому повертатися живими”, – сказав єпископ.

Також слово мав начальник Коломийського відділу поліції Остап Білейчук та голова районної державної адміністації Любомир Глушков. Кожен з них побажав працівникам карного розшуку подальших успіхів у службі з протидії злочинності.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії