Владика Василій Івасюк взяв участь у відзначенні Дня Прапора на Вічевому Майдані м. Коломия

Сьогодні, 23.08.2021 р. Б., коли по всіх містах та селах нашої славної Неньки-України з гордістю піднімаються й майорять синьо-жовті стяги, як символ нашої незламності, гордості, слави й величі, наш Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, долучився до вшанування Дня Прапора в м. Коломиї.

 Сьогодні для нас, українців, незвичайний день, бо уся країна відзначає – День Державного Прапора України. Синьо-жовтий стяг завжди перебував із нами – чи це були радісні, сумні, чи навіть страшні й лихолітні події. Він об’єднував усіх, піднімав з колін, додавав сили й наснаги продовжувати незламну боротьбу. Та й сьогодні майорить й додає мужності нашим нездоланним героям на сході України й в окупованих містах, селах та селищах.

Звертаючись до усіх присутніх та гостей, Преосвященний владика Василій наголосив: «Кожний народ має свій прапор, святкуючи кожну перемогу під своїм стягом. Для нас є один символ і один прапор та другого не може бути – це синьо-жовтий стяг! Іншого не може бути!… Російсько- українська війна проявила патріотизм народу, великі чесноти воїнів-українців, що рятують свою землю. За важких умов наші воїни ціною незчисленних втрат змогли захистити свій дім і Батьківщину.

Тож нехай ніколи нащадки більше не дізнаються жахів війни, нехай у всьому світі панує злагода. Бажаємо всім ветеранам здоров’я, уваги і опіки рідних людей, а їх дітям і внукам – гордості за свій народ. Миру, благополуччя всім родинам і завжди чистого та світлого неба над головою!».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії