Владика Василій Івасюк взяв участь у святкуванні Дня міста Яремче

Щороку, в останню неділю липня, місто Яремче святкує своє День народження. Цьогоріч воно переплелося із величним та славним святом княгині Ольги. 25 липня 2021 в цих урочистостях взяв участь також і наш владика, Кир Василій Івасюк.

Звертаючись до присутніх та гостей, які з’їхалися звідусіль, щоби відвідати це прекрасне місто й привітати його із 234-річчям, Преосвященний Владика Василій Івасюк наголосив: «Сьогоднішнє свято – це значна подія для всіх, хто народився і виріс тут, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди та працює у цьому місті. Наше місто приваблює не тільки своїм минулим, але й творчою перспективою. День міста – це ще одна можливість полюбити рідний край, берегти природу й екологію, пишатися культурними надбаннями та здобутками, котрі складаються зі щоденної праці і творчих талантів працьовитих мешканців міста. Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток. Доброта і милосердя та свято іменин нашого міста завжди будуть єднати і гуртувати жителів в одну велику Яремчанську родину».

Також владика Василій побажав владі міста: «Іменини нашого міста співпадають зі святом княгині Ольги. Народний епос називає Ольгу – Хитрою, церква – Святою, історія – Мудрою, а для із вами, особливо для теперішньої влади, вона має стати взірцем Великої Княгині. Княгиня Ольга у найважчі часи сміливо стала на місце чоловіка і не воювала, а управляла державою, роблячи успішно реформи. А усій всій громаді родинного щастя й сімейного благополуччя, добра та процвітання, міцного здоров’я і  мирного неба, впевненості та оптимізму, а також щастя всім жінкам, котрі носять ім’я Ольга».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії