Владика Василій (Івасюк) рукоположив нового священика

27 вересня, в день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію м.Надвірна.

Згідно традиції на церковному подвір’ї владику зустріли парафіяни спільно з парохом о. Ігорем Шліхуткою. Після привітань, ввійшовши до храму, кир Василій у співслужінні протопресвітера Надвірнянського о.Андрія Бакоти та численного духовенства єпархії очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

В часі проповіді владика наголосив на тому, що Свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста пригадує кожному, якою ціною куплено його спасіння.

“Допоможи, Господи, глибоко зрозуміти, що знову грішити – це значить “знову розпинати” Того, Хто пролив за нас Свою дорогоцінну кров. Свідомо грішити – це знову вбивати Сина Божого, що одного разу постраждав за наші гріхи, праведний за неправедних”, щоб привести нас до Бога”, сказав владика Василій.

“Христос дві тисячі років назад ніс хрест і продовжує робити це по сьогодні, – продовжив проповідник, – Він несе його з нами, коли ми в болях і стражданні. Тож, подбаймо, щоби ми також гідно могли нести свій хрест і не перекладали безпричинно хрести на нашого ближнього та не стали причиною їхніх страждань, але щоби були живими свідками Христа. Тому, брати і сестри, закликаю вас жити гідно нашого покликання”.

Після Великого входу владика Василій уділив ієрейські свячення диякону Василю Латчуку – випускнику Івано-Франківської Духовної Семінарії. Вітаючи новопоставленого священика, кир Василій побажав поваги від духовенства і вірян, а також вірності у служінні, до якого Господь його покликав.

У свою чергу парох храму о.Ігор Шліхутка, дякуючи за архиєрейський візит, пригадав про значенну дату у житті  владики Василія – 15-ту річницю єпископської хіротонії. Тому від імені всіх парафіян та духовенства о.Ігор побажав Преосвященному владиці Божої опіки у благих починаннях і наснаги для подальшого багаторічного служіння на благо Христовій Церкві.

Далі, з нагоди свята, відбулось мирування, в часі якого о.Василь уділяв вірянам своє перше благословення. В той же час владика разом із священнослужителями освятив воду та новозбудовану дзвіницю на подвір’ї храму.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії