Владика Василій (Івасюк) молився з молоддю у Зарваниці

Увечері, 27 серпня, в соборі Зарваницької Матері Божої відбулося виставлення Плащаниці, після чого розпочалися Архиєрейські Святі Літургії.

Трациційно з нагоди свята Успення Пресвятої Богородиці до Зарваниці найчисельніше вирушають прощею вірні Коломийської єпархії. Під час Архиєрейського богослужіння, яке відбулося в каплиці біля парафіяльної церкви, єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) звернувся в особливіший спосіб до молоді.

У своїй проповіді владика закликав їх частіше бути з Богом, ревно молитися, присвячувати Йому більше свого часу та уваги. Також кир Василій наголосив на важливості кожного почути поклик Божий у своєму житті і зі смиренністю прийняти його.

” Бути християнином – це означає іти за Христом і розділити з Ним свою долю: життя, смерть і воскресіння. Тому Христос кличе до своїх учнів у всі часи: Бери свій хрест і йди за мною”. Сучасний світ у цих словах бачить лише смирення і страждання, але натомість не помічає у закликові сили перемоги. Світ наполягає, а Бог дарує нам особисте життєве покликання, тобто професію. І тому кожна людина повинна розпізнати своє завдання на землі і відповісти Богові особисто…”, – сказав єпископ.

Після богослужінь вірні взяли участь у велелюдній ході зі свічками до монумента Пресвятої Богородиці.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії