Владика Василь (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього у Коломиї

20 січня, правлячий архиєрей Коломийської Єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього у м.Коломиї.

Згідно традиції на церковному подвір’ї владику зустріли парафіяни спільно з парохом о.Юрієм Атаманюком. Після привітань, ввійшовши до храму, кир Василій очолив Архиєрейську Божественну Літургію, за якою йому співслужило духовенство єпархії.

Слово Боже, з яким єпископ звернувся до присутніх, стосувалося одного з найбільших святих – Івана Хрестителя.

“Він був ангелом у людському тілі і своїм великим завданням мав виправляти шляхи Господеві у людських серцях, закликаючи їх до покаяння, щоб очистити свої гріхи Йорданським хрещенням. Голос Івана Хрестителя на пустинному березі Йордану волав до всіх людей, котрі приходили хреститись від нього: Слідом за мною йде сильніший від мене, що Йому я недостойний, нахилившись, розв’язати ремінця Його сандалів. Я вас хрестив водою, а Він хреститиме Святим Духом” (Мр. 1:7-8). Багато людей приходили до Івана Хрестителя послухати його проповіді, вони каялися у своїх гріхах. Одного разу учні запитали свого наставника: Учителю! Той, який був з тобою по той бік Йордану, про якого ти свідчив, ось Він хрестить, і всі йдуть до нього”. А Іван відповів: Йому належить рости, а мені зменшуватися”.

І по сьогодні, через тисячу років, Хреститель продовжує взивати до всіх нас: “покайтеся наблизилось бо Царство Небесне”. Тому ми завжди повинні бути готовими до приходу Господнього” – сказав владика.

Після богослужіння о.Юрій Атаманюк подякував владиці за візит і спільну молитву. Наостанок парафіяни та гості храму приступили до мирування, яке уділив владика Василь.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії