Владика Василь (Івасюк) привітав о.Івана Петруняка із 60-ти літнім ювілеєм

13 квітня о.Іван Петруняк, адміністратор храму свв. Володимира і Ольги м.Коломиї, відзначив свій 60-ти літній ювілей. З цієї нагоди на даній парафії владика Василь (Івасюк) очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні протосинкела о.Романа Кіцелюка, канцлера о.Миколи Горецького, економа єпархії о.Віктора Прийдуна, адміністратора Катедрального собору о.Володимира Білослудцева, декана Печеніжинського о.Юрія Максим’юка, ієромонаха Порфирія Петруняка та ще дванадцятьох священиків єпархії.

В часі проповіді Преосвященний владика розповів про необхідність служіння священика в освітньому, духовному, культурному, суспільному та громадському житті парафії, а також привітав о.Івана з нагоди дня народження.

“Кожний душпастир залишає частинку свого серця серед вірних, котрим служив вірою і жертовністю. Дякуємо, отче Іване, за те, що ваше серце горіло любов’ю до парафіян і ви змогли вистояти на сторожі Божого Закону помимо всіх труднощів. Священик з Арс Іван Марія Віяней говорить: “один добрий пастир, пастир від Христового Серця, є найбільшим скарбом, який Господь може дати для парафії, і один із найцінніших дарів Божественного Милосердя”.

Опісля канцлер єпархії зачитав декрет про призначення о.Івана Петруняка парохом храму свв. Володимира і Ольги, а владика вручив священику грамоту з нагоди ювілею. В свою чергу о.Іван подякув всім за вітання, розповів повчальну історію та пригадав деякі важливі моменти зі свого життя. Наостанок до привітань свого душпастиря долучилась і парафіяльна громада храму.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії