Владика Василь (Івасюк) привітав комунальників з професійним святом

15 березня з нагоди професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначали найкращих комунальників Коломиї. 

Святковий захід відбувся у МПК “Народний дім”. Привітали і благословили працівників комунальної сфери єпископ Коломийської єпархії УГКЦ Преосвященний владика Василь (Івасюк) та керуючий Коломийською єпархією єдиної помісної православної церкви в Україні єпископ Коломийський і Косівський Юліан Гатала.

У своєму слові влалика Василь побажав присутнім працювати так, щоб над коломиянами часто світило тепле сонце їхніх сердець, рівночасно пам’ятаючи, що на них може йти дощ і гроза, але головне не впадати у відчай.

“Знаходьте сили вставати вранці, насолоджуватися кожною миттю життя і городянам приносити радість своєю працею. Адже служити людям навколо себе – це служити Богу, котрий дав вам життя, серце і розум. Будьте уважними і свідчіть своїм життям та вчинками про те, що ви дійсно є охрещені в ім’я Пресвятої Тройці. І це є ваша віра”, – наголосив єпископ.

По завершенню владика Василій вручив подячну грамоту заступнику міського голови Богдану Федоруку.

Відзначили багаторічну працю цих людей також народний депутат Андрій Іванчук та міський голова Ігор Слюзар. З теплими словами до присутніх звернулися також начальник коломийського відділу поліції Остап Білейчук та радник міського голови Богдан Колодніцький, який вручив комунальникам документи на нову газонокосарку.

Наостанок Богдан Федорук подякував своїй команді за працю і згуртованість. Продовженням свята став музичний подарунок від гурту “Цвіт кульбаби”.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії