Владика Василь Івасюк очолив похорон всесвітньо відомого бандуриста Володимира Луціва

26 вересня у храмі Воздвиження Чесного Хреста м. Надвірної відбулось останнє прощання знаного співака-бандуриста, громадського діяча, почесного громадянина міста Надвірна – Володимира Луціва.

Його серце перестало битися 7 вересня далеко за межами рідної домівки – у Великобританії. За волею Володимира Гавриловича поховання відбулося в рідному місті Надвірна. Віддати шану пам’яті та провести в останню путь свого земляка, справжнього патріота України прийшла численна кількість людей.

Чин похорону очолив єпарх Коломийський владика Василь Івасюк у співслужінні духовенства. Звертаючись з прощальним словом єпископ передав співчуття родині та всім, хто переживає гіркий біль втрати.

“Невблаганна смерть розлучила батька з дітьми і з ближчою та дальшою родиною. Покійний був християнином, патріотом і досвідченим працівником. Він своїми знаннями будував Україну, яку дуже любив. Покійний був професіоналом своєї справи, спеціалістом з великої літери, котрий терпеливо міг вислухати кожного, порадити, навчити і повчити. Український бандурист, славетний співак і Великий Українець був нагороджений почесною грамотою Світового Конгресу Вільних українців, Міжнародна премія імені Володимира Винниченка, організатор концертних програм до 100-річчя з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого та повернення Блаженнішого Кардинала Любачівського до Львова. І все ж таки, на 90 – му році життя перестало битися серце рідного батька, просто інтелігента у житті й стосунках з колегами. Нині рідна Надвірна, у храмі, де він приймав Перше Святе Причастя, прощає п.Володимира із рідним Прикарпаттям в час переходу до вічності”, – сказав владика Василь.

 

Завершилося поховання на місцевому цвинтарі, де родина, друзі та земляки зі сльозами на очах на опустили тіло покійного в могилу.

Джерело: пресслужба єпархії

 


Новини єпархії