Вітаємо отця Володимира Білослудцева!

Єпарх Коломийський Кир Василій Івасюк, єпархіальна курія, духовенство та миряни Катедрального Собору Преображення Господнього складають щирі вітання отцю Володимиру Білослудцеву з нагоди Дня Народження!

Всечесний отче Володимире, щиро Вас вітаємо з Днем Народження й від душі бажаємо бути вірним слугою Бога. Нехай дорога Вашого життя буде тільки радісною й щасливою, з вірними друзями: вірою, надією, любов’ю. А Господь завжди підтримує й оберігає на нелегкому шляху земного життя.

«День народження – це час, коли з’являється  на світ нова людина й від цього розпочинається відлік її життя. Бог дає кожній людині при її народженні чисте й невинне серце та робить його Своїм помешканням. Так, як сонце відображається у чистій воді, так небо – у невинному серці людини…

Святкуючи Ювілей, 35 років життя, необхідно молитовно складати подяку і вдячність Господеві за день свого народження. Крім цього, кожний день життя – це також день народження і за цей дар треба дякувати Богові. «Чи ви, отже, їсте, чи п’єте, чи що-небудь робите, усе робіть на славу Божу!» (І Кор.10:31). Хай Слово Боже допомагає вам шукати відповіді на виклики теперішнього часу.

Отче Володимире, ви маєте у своєму серці довіру до Божого милосердя і на кожну справу завжди просите благословення від єпископа. Це взірець глибокої вашої віри та доброго прикладу для інших. Тому вам вдалося зробити те, чого інші знамениті будівничі не змогли виконати. Ваша віра, покора і доступність робить чуда – гори перевертає.

Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, прославлена в Коломийській іконі «Це Мати твоя», запали ще більшою любов’ю родину отця Володимира до Бога й народу України.

Господи, Своєю безмежною любов’ю благослови життя отця Володимира, заопікуйся його родиною та парафіянами».

(Із вітального слова Владики Василія Івасюка до о. Володимира Білослудцева).

Многих та благих Вам літ!


Новини єпархії