У Ворохті попрощалися із актором Павлом Лі, який загинув в російсько-українській війні

18 березня 2022 р. Б., у смт. Ворохті попрощалися з українським актором – Павлом Лі, який загинув в російсько-українській війні. Рідні люди, військовослужбовці та громада смт Ворохти провели в останню путь талановитого актора.

Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, очолив Чин Похорону. У своєму слові владика підкреслив: «Покійний Павло Лі боровся чесно і самовіддано та впав смертю хоробрих за Незалежну Україну. Нашого актора Павла народила вільна українська земля, яка вела його до світла і волі…В останньому своєму повідомленні Павло Лі сказав: «За останні 48 годин є можливість сісти та світлину кинути про те, як нас бомблять, а ми посміхаємося, тому що впораємось, і все буде Україна. Ми працюємо!». Попереду українців ще чекає складний і довгий шлях. На ньому буде радість перемоги і біль втрат, миті тріумфу та тривоги. Нехай воскреслий Спаситель надихне серця наші надією на подолання нинішніх скорбот, зміцнить віру, зігріє наші душі любов’ю до ближніх.

За тебе, свята Україно, загинув Павло Лі і за тебе Народе склав своє молоде життя на жертовник мучеників, наш земляк. Вічна пам’ять акторові Павлові. Нехай Карпатська земля буде йому пухом!». 

Відомий український актор Павло Лі загинув під обстрілом російських окупантів в Ірпені. Справжній митець, який понад усе любив свою працю. Молодий душею та щирий у почуттях. Залишивши улюблену справу, він став добровольцем у лавах територіальної оборони ЗСУ. І був хоробрим солдатом.

Він допомагав дітям вибратись із будинку під час евакуації. Саме в цей час він зняв свій бронежилет і одягнув на дитину, яку ніс на руках. Ворожа куля обірвала його життя. Йому було 33 роки.

Слава патріоту та справжньому герою. Герої не вмирають!!!

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії