У с. Залуччя попрощалися із Героєм України, який загинув в російсько-українській війні

22 березня 2022 р. Б., у с. Залуччя, Снятинського протопресвітеріату, попрощалися із Героєм України – Андрієм Луканюком, якому було тільки 23 роки й у якого попереду було ще так багато мрій, надій та сподівань. Та, на жаль, не судилося їм здійснитися, бо жорстока війна перекреслила усе.

Провести у останню путь Героя прийшло так багато людей – найрідніші люди, військовослужбовці та громада Снятинської ТГ віддали шану тому, хто віддав своє життя за мир та спокій на нашій Батьківщині.

Преосвященний владика Василій звершив чин похорону за Героєм України – Луканюком Андрієм. Йому співслужило чисельне духовенство Снятинського та Заболотівського протопресвітеріатів.

Звертаючись до згорьованих рідних, владика Василій закликав: «Ніхто не сховається в жодному бункері та не уникне відповідальності перед нашим Творцем за смерть воїнів української армії. Навіть, якщо знищать всі наші українські собори і храми, то не зможуть знищити віри, переданої нам Володимиром Великим!

Наша Прикарпатська земля приймає на вічний спочинок свого сина Андрія Васильовича Луканюка. Земляки й односельчани дякують йому за складену жертву своїм життям. Він залишається у пам’яті батьків, своїх односельчан, побратимів і для земляків та молоді, як добрий приклад до наслідування. Снятинщина пишається ним, бо він підніс синьо-жовтий прапор і хрест віри вище за вороже знамення. Іван Франко каже, що святим знаменем хреста переможемо, тому що під ним йдуть всі Герої і мученики за правду.

Воїн Андрій заплатив дуже високу ціну за мирні світанки для нас! Світла пам’ять тобі, наш співбрате. Бажаю усім любити Україну так, як любили інші герої і його справу продовжив наш земляк, Андрій.

Господи, збережи кожного захисника, кожного воїна й Україну. Пошли нам мирні дні і мирні ночі. Боже, Україну збережи! Господи, прости і помилуй нас! Вічна та світла пам’ять справжньому синові України Андрію Луканюку.

Зі святими упокій душу його у місці, де немає хвороби, терпіння, але життя безконечне».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії