У неділю Праотців владика Василій Івасюк очолив подячну Божественну Літургію у с. Ворона

Праотці – це старозавітні праведники, пророки, царі і всі благочестиві люди, котрі з вірою чекали пришестя Месії. Спогад переносить нас в старозавітні часи, що передували приходу обіцяного Богом Месії. Це надзвичайно важливі особи, життя котрих знаходимо у Святому Письмі.

Сьогодні, 27 грудня, до села Ворона Отинійського протопресвітеріату, завітав із душпастирським візитом єпарх Коломийський – кир Василій Івасюк, та очолив подячну Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Зустріли Преосвященного владику на церковному подвір’ї молодь та адміністратор парафії – о. Юрій Боєчко.

Після прочитання Євангелія, у своїй проповіді, єпископ пояснив присутнім хто такі Праотці та ким вони були: «Вони були провідниками свого народу, вірними слугами Бога, царями, священниками та пророками. Старозавітні праотці були оправдані вірою у майбутній прихід Месії. Недільне Євангеліє пригадує праведників, котрі жили перед законом Мойсея і по закону Ісуса Христа, починаючи від Адама аж до Йосифа Обручника. Месія походить від них також по тілу і тому творимо пам’ять про них за два тижні до Різдва Христового».

По завершенню Літургії адміністратор парафії о. Юрій Боєчко висловив архиєрею слова вдячності за пастирський візит та батьківське піклування над парафією, а опісля всі мали змогу отримати архиєрейське благословення через мирування.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії