У м. Коломиї попрощалися із мужніми Героями України

24 березня 2022 р. Б., у м. Коломиї, попрощалися із Героями України – Мироном Забарилом та Володимиром Островським.

Провести Героїв в останню їхню путь зібралося чимало коломиян, котрі зі смутком та сльозами невпинно дякують їм за боротьбу та нескореність, за ту велику ціну, котру вони поклали у цій жорстокій російсько-українській війні, ціну власного життя.

Преосвященний владика Василій звершив чин похорону за Героями України – Мироном Забарилом та Володимиром Островським. Йому співслужив о. Роман Кіцелюк протосинкел Коломийської єпархії та чисельне духовенство Коломийської єпархії. Також розділити біль та горе рідних прийшли: Голова РДА – п. Любомир Глушков, голова Коломийської ОТГ – п. Богдан Станіславський.

Звертаючись до рідних та близьких, Преосвященний владика Василій підкреслив: «Воїни Мирослав Забарило та Володимир Островський боролися за вільну людину, котра має жити у незалежній Україні. Дня 22 березня до нас прийшла трагічна звістка з фронту, що загинули Мирослав Забарило та Володимир Островський. Вони віддали своє життя на полі бою за волю, щоби їхні діти, сім’ї та весь народ жив у вільній державі. Мирослав та Володимир були щирими патріотами України та мали велику повагу серед коломиян. Нині Прикарпаття гідно зустрічає та відпроваджує загиблих воїнів у величному храмі Преображення Христового. І за таку переміну-преображення кожної людини і цілого народу боролися наші герої України та продовжують боротися, продовжують їхню справу побратими…

Дітям, рідним та близьким важко повірити, що цих героїчних воїнів вже немає на землі. Серце стискається від болю і душа кричить. Війна забрала прекрасних людей і добрих командирів. Діти вас люблять і пишаються вами, хоча рідко про це вам говорили. Ви віддали своє життя за нашу рідну Україну. Низький уклін вам та вічна слава. Ви залишилися назавжди у наших серцях. Вас люблять, пам’ятають і сумують. Царство Небесне здобувається силою і жертвою у боротьбі».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії