У М’ясопусну неділю владика Василій (Івасюк) очолив Божественну літургію в с.Лісний Хлібичин

11 лютого у М’ясопусну неділю владика Василій здійснив архиєрейські відвдини до с.Лісний Хлібичин. Перед храмом Успіння Пресвятої Богородиці Преосвященного владику зустрів парох о.Андрій Гончаренко із дітьми у національних одежах. Діти віршами привітали єпископа і о.Андрій запросив владику очолити Архиєрейську Божественну Літургію. Перед богослужінням єпископ Василій освятив Святу трапезу (престіл) та іконостас. Цього дня владиці співслужили: парох храму о.Андрій Гончаренко, декан Отинійський митрофорний протоієрей о.Василь Мельничук, о.Руслан Пасічний та о.Іван Коваль.

Звертаючись до вірних з пастирським словом єпископ зазначив, що “словосполучення “Страшний Суд” лякає людей. Натомість, апостоли та перші християни з величезним нетерпінням очікували на цей день. У Святому Писанні,продовжив владика Василій, – Церква символічно названа Невістою Христовою, а Ісуса Христа там названо Її Нареченим. Невіста завжди з радістю очікує свого Молодого без жодного страху і з нетерпінням чекає Його приходу! Ми усі разом є Церквою, тому повинні бажати зустрічі зі своїм Спасителем, котрий прийде до нас і кожному віддасть за його ділами. Люди, котрі живуть чесно і справедливо, віддають кожному належну пошану, повагу і любов, мають милосердя до старших і молодших – їм нема чого боятися”.

Під час Архиєрейської Літургії по Великому вході відбулися священичі свячення. Владика Василій висвятив на священика випускника ІФДС диякона Андрія Сем’янчука. По святій Літургії пролунали многоліття вищій церковній ієрахії. Єпископ побажав отцям та вірним многих літ. Також владика подякував о.Андрію Гончаренку за ревну пастирську діяльність на парафії і привітав нововисвяченого о.Андрія Сем’янчука з ієрейськими свяченнями. Після того владика вручив подячні грамоти, які зачитав декан Отинійський о.Василь Мельничук всім, хто спричинився до розбудови храму.

У свою чергу о.Андрій Сем’янчук щиро подякував архиєреєві за священичі свячення й попросив єпископа про молитву. Також подякував усім, хто був поруч на його дорозі до священства. Після того парох храму о.Андрій Гончаренко ще раз подякував єпископу за сьогоднішній візит. Тоді єпарх Коломийський помирував усіх, а новисвячений ієрей о.Андрій Сем’янчук уділив кожному з присутніх своє благословення. Також в цьому часі декан Отинійський на подвір’ї храму освятив каплицю.

Автор: Володимир Грещук для прес-служби єпархії


Новини єпархії