У Коломиї вшанували жертв чорнобильської катастрофи

26 квітня з нагоди 32-ї  річниці чорнобильської катастрофи біля каплиці “Чорнобильський Спас”  єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) очолив поминальний молебень. Співслужили владиці духовенство Коломийської єпархії УГКЦ та Коломийської єпархії УПЦ КП.

Щоб вшанувати пам’ять про загиблих та віддати належне людській мужності ліквідаторів аварії прийшли представники міської та районної влади, громадськість міста. Заступник Коломийського міського голови Володимир Бойцан та керівник апарату Коломийської райдержадміністрації Михайло Беркещук поклали до підніжжя пам’ятного знаку живі квіти. 

Звертаючись до присутніх Преосвященний владика зазначив, що “наприкінці  ХХ століття впала зірка-полин з неба у траву на ймення Чорнобиль… І згасло сонце, і зійшла чорна хмара на землю. І стали гіркими вода і повітря, чорними трава і дерева. І здригнулась земля від небаченого… І згадали тоді люди страшні слова прадавнього пророцтва з Книги Книг, — де говориться про полин і пов’язану з ним страшну катастрофу”

Настанок владика Василій побажав доброї долі та здоов’я усім, хто незважаючи на власне життя наражав себе на небезпеку заради ближніх. Відтак єпископ відзначив грамотою Коломийську громадську організацію інвалідів “Союз Чорнобиль України”.

Джерело: прес-служба єпархії

Фото: Відділ культури Коломийської міської радиНовини єпархії