У день святкування Собору Архистратига Михаїла владика Василь молився в с.Петрів

21 листопада, в день пам’яті Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийський звершив Божественну Літургію в храмі Успення Пресвятої Діви Марії с.Петрів.

Арихиєрей відвідав церковну громаду на запрошення адміністратора о. Михайла Давиденка, де освятив престіл та горне місце. Разом з владикою співслужили: протопресвітер Обертинський о.Петро Третяк, о.Богдан Морикот, о.Юрій Боєчко, о.Ярослав Морикот та о.Василь Штангрет.

Після Євангельського читання, кир Василій звернувся до вірян із проповіддю, в якій підкреслив особливу роль Архистратига Михаїла у боротьбі проти зла. Також проповідник звернув увагу на слова преподобного Антонія Великого, який сказав, що великим чудом є побачити свої гріхи”. 

“Господь кожному з нас подарував нашого невидимого ангела-охоронця – відчутного помічника й порадника. Не відганяйте його від себе особистими гріхами, не засмучуйте його своєю поганою поведінкою, а живіть так, щоб вашими добрими ділами він оправдав і захистив вас перед жахливими звинуваченнями диявола після смерті”, – закликав владика Василь.

По закінченню Літургії прозвучало многоліття для іменинників, після чого Преосвященний владика нагородив о.Михайла Давиденка жовтим хрестом. Також кир Василій привітав священика з 30-ти літнім ювілеєм та іменинами. Далі було зачитано подячні грамоти, які вручили активним парафіянам і жертводавцям парафії. Після всіх привітань єпископ, з нагоди свята, удівлив своє благословення через обряд мирування.

Також цього дня владика Василь відвідав геріатричний пансіонат, де поспілкувався з підопічними та подарував їм образки.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії