«Царство Небесне приготоване для тебе сину, бо ти поклав своє життя за Україну», – Преосвященний Владики Василій на похороні воїна – Юрія Остап’юка

3 травня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк звершив Чин похорону у с. Микуличин, Яремчанського протопресвітеріату. І знову сльози, смуток, біль та відчай – обірвалося життя ще одного найкращого, наймужнішого, найвідданішого Героя України – Юрія Остап’юка.

Преосвященному владиці Василію співслужили: протопресвітер Яремчанського протопресвітеріату о. Богдан Скірчук, о. Григорій Чиборак, чисельне духовенство Яремчанського протопресвітеріату.

Провести мужнього Героя, який пожертвував своїм життям заради миру та щастя кожного із нас, прийшли його односельчани, побратими, військовослужбовці, найближчі та найрідніші люди.

Звертаючись до вірних, владика Василій зазначив: «Наш дорогий Герой понад усе любив свій рідний край, Україну, маму, сім’ю, побратимів. Тому при найменшій загрозі своїй Батьківщині ринувся у нерівний бій з окупантами, в якому віддав своє життя. І знову до нашого села прийшла друга сумна звістка – загинув герой України Юрій Остап’юк. Це другий наш земляк й односельчанин.

Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо наш Герой показав нам усім приклад справжнього патріота, хоробрості і відважності. Він чесно і до кінця виконав свій обов’язок воїна і громадянина.

«Блаженна путь», в яку іде воїн Юрій, бо вона приводить в Царство Небесне. Царство Небесне приготоване для тебе сину, бо ти поклав своє життя за Україну!

Висловлюємо щирі співчуття мамі, дружині, дітям, рідним і побратимам та близьким нашого воїна. Народ не забуває своїх героїв. Вічна йому пам’ять».

Пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії