Священики та семінаристи УГКЦ провели лижні змагання в Буковелі

6 березня в гірськолижному курорті “Буковель” відбулись традиційні міжєпархіальні змагання з лижного спорту, що мають на меті популяризацію здорового способу життя через приклад духовенства. Свого часу змагання започаткував світлої пам’яті владика Миколай Сімкайло спільно з деканом Яремчанським о.Богданом Скірчуком. Підтримав добру ініціативу й народний депутат Олександр Шевченко.

Цьогорічну зустріч приурочили 125-літтю від дня народження блаженного Симеона Лукача. Позмагатись між собою приїхали священнослужителі та семінаристи  з Івано-Франківської Архиєпархії, Коломийської  та Чернівецької єпархій і Луцького Екзархату. Перед турніром єпарх Коломийський Василь (Івасюк) та екзарх Луцький Йосафат (Говера) в парафіяльному храмі села Поляниця відслужили Архиєрейську Божественну Літургію.

Звертаючись до присутніх в часі проповіді, владика Василь наголосив на важливості здорового способу життя, адже спорт як і кожна добра справа завжди мають своє опертя на Святому Письмі.  Окрім того єпископ застеріг, що фізичні навантаження мають бути культурою, а не культом.

“Фанатизм у кожній справі завжди є шкідливим. Спортивні ігри – це не найголовніше у житті. Забагато спорту в житті – це те саме, що забагато солі в їжі”. 

Після спільної молитви учасники заїздів, ставши на лижі, змагались між собою  на швидкість.

За підсумками змагань перше місце здобув семінарист Івано-Франківської духовної семінарії Микола Скірчук, другим став о. Андрій Регнер (Івано-Франківська Архієпархія), трійку лідерів замкнув прп. Петро Цідило, ВС (Івано-Франківська Архієпархія).

Переможців було нагороджено ювілейними медалями та почесними митрополичими грамотами.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії