«Справедливість без покарання не може бути, бо хто порушує її, то повинен бути засуджений і покараний, – Преосвященний Владики Василій молився у Катедральному соборі м. Коломиї

27 лютого 2022 р. Б., коли наша Церква стоїть на порозі Великого посту й згадує подію Страшного Суду, Преосвященний владика Василій Івасюк молився Божественну Літургію у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Преосвященному владиці Василію співслужили: о. Володимир Білослудцев, адміністратор собору; о. Роман Малярчук, сотрудник собору.

Звертаючи увагу на важкий воєнний час, котрий наша Ненька-Україна переживає уже четвертий день, Преосвященний владика Василій зазначив: «За цей злочин і невинно пролиту кров всесильні світу цього будуть у пеклі, коли не припинять війни та не покаються. До мого багатостраждального народу звертаюся з наступним проханням:

1). Паніка – союзник ворога. Зберігаємо спокій і молимося. Нічого страшного, просто репетиція кінця життя на Землі. За нами ангельське воїнство і Христос Цар!

2). Велике прохання – навіть тоді, коли від нас не залежить нічого, від нас залежить наш спокій. Насправді, саме за нього і йде справжня боротьба.

3). Не менш велике прохання – зберігати максимальну організованість, особливо це стосується тих моментів, коли її таки дуже треба: при звуці сирен, як простуємо до бомбосховищ чи робимо закупи в магазинах.

4). І вже таки зовсім велике прохання – допомагати ближньому бодай навіть посмішкою, бо вона іноді є просто життєво необхідною. А ще, коли треба попрацювати для спільного блага, то знайдіть трохи того часу і попрацюйте.

5). Все інше – вільний вибір. Проте слід пам’ятати дуже важливу істину – молимося до Бога всім серцем так, як Він того просив і навчав, і як Йому це до вподоби.

Тримаймося, шануймося і допомагаймо собі та своєму ближньому! Не робімо нічого, що могло би «дати Богові причину» перестати бути нашим Союзником».

Також владика Василій закликав не переставати молитися за нашу Батьківщину та її мужніх синів та дочок, котрі боронять нас від навали нечестивої орди.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії