Спільнота “Матері в молитві” с. Ямна відзначила своє 5-річчя

Як і в кожній парафії спільнота “Матері в молитві” регулярно збирається, щоб звернути свої особливі молитовні прохання до Господа за український народ, добрі покликання до священичого й монашого стану, а особливо за родини та дітей. Правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк відвідав одну з таких спільнот у селі Ямна, яка відзначає 5-річчя свого заснування.

Владика спільно з о. Юрієм та присутніми помолився Молебень до Богородиці й молитви на оздоровлення.

Звертаючись до жінок цього молитовного руху єпископ запевнив їх у силі материнської молитви: “Господь ніколи не відмовляє Своїй Матері Пречистій Діві Марії, тому Він і не відмовить матерям земним, які щиро моляться за своїх дітей”.

Наводячи приклад із сьогоднішнього Євангелія, про воскресіння сина вдови з м. Наїн, кир Василій зауважив, що Ісус почув і відгукнувся на її молитву.

“Спаситель спішив до цього міста, бо почув крик душі горем прибитої матері, яка залишилась на старості літ сама і втратила надію на будь-яке піклування нею. Христос з учнями, зустрівши велику похоронну процесію з померлим юнаком, лагідно і водночас переконливо говорить до вдови: “Не плач” (Лк.7:13). На Його слова похоронна процесія зупиняється і всім стає цікаво, що задумав Учитель. Він підходить і торкається померлого юнака, якого воскрешає, показуючи людям Свою владу над смертю”,пояснив владика.

Наостанок проповідник закликав усіх присутніх берегти й шанувати своїх матерів.

“Мати — це вічність, бо вона завжди живе в нас і буде вічно жити в наших дітях та в усьому нашому роді. Вона — берегиня, бо береже нас та благословляє на добро і зігріває своїм материнським теплом весь рід. В кожної людини мати одна, як і Батьківщина. Це найдорожче! Любіть та цінуйте своїх матерів, піклуйтеся ними та покажіть їм своїм життям і добрими ділами, що вони виростили достойних синів та дочок”.

Завершились архиєрейські відвідини благословенням мощами покровителя Коломийської єпархії блаженного священномученика Миколая Чарнецького і помазанням святим єлеєм.

Джерело: пресслужба єпархії

 


Новини єпархії