“Шукати Живого Ісуса – це пасхальне покликання кожного християнина”, – владика Василь Івасюк у неділю мироносиць

У третю неділю після Пасхи наша Церква вшановує жінок-мироносиць, які не злякавшись варти, пішли до гробу Христового, щоб здійснити обряд поховання. Так, побачивши камінь відкинутим, вони першими дізналися від ангела звістку про Воскресіння Христове. 

Єпископ Коломийський, кир Василій (Івасюк) з пастирським візитом цього дня відвідав парафію св. Юрія Змієборця смт. Верховина.

Перед храмом владику зустріли парафіяни та парох о. Роман Болехівський, який привітав дорогого гостя і запросив очолити Божественну Літургію.

У часі проповіді кир Василій сказав, що Воскресіння Ісуса Христа є радісною несподіванкою для кожного. Свідками цієї події стає та людина, котра може відвалити камінь від своїх очей та серця, на зразок жінок-мироносиць.

“Воскресіння освітлює нам дорогу спасіння серед ночі брехні, обману та безправності. Приклад жінок-мироносиць закликає всіх шукати воскреслого Спасителя. Вони несуть з собою миро до гробу Ісуса. Наш обов’язок нести миро, тобто шукати правду, їй служити та про неї свідчити перед могутніми світу цього. Шукати Живого Ісуса – це пасхальне покликання кожного християнина“, – наголосив проповідник.

Наостанок з нагоди Дня матері єпископ привітав всіх присутніх словами: “Щиро зичу всім жінкам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, сімейного затишку, впевненості у собі, віри у велике майбутнє України. Хай вистачить усім сил і завзяття відвалити камінь гріха зі свого життя і гідно пройти свій хресний путь аж до Воскресіння”.

Після Літургії владика Василій поблагословив усіх присутніх через обряд мирування.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії