Протопресвітери Коломийської єпархії взяли участь у щорічній розколяді

11 лютого, до єпархіального управління завітали протопресвітери Коломийської єпархії щоб спільно завершити цикл Різдвяних свят та востаннє спільно заколядувати з архиєреєм.

Дійство розпочалося з спільної колядки та слів привітань від Протопресвітера Корницького – о. Володимира Дрозда. Опісля владика Василій Івасюк звернувся до духовенства зі словом, в якому роздумував над темою «Чесності». В своєму зверненні єпископ наголосив: «Чесність – це цілковита ясність, прозорість, якої не сховати і невід’ємна умова нашого спасіння. Вона допомагає людині подивитися на своє священиче життя ззовні, а також заглянути у найпотаємніші закутини свого внутрішнього і нікому невідомого священичого життя. Учень Христовий має бути абсолютно чесним в усьому. Люди дуже уважно спостерігають за нами, щоб побачити, чи практикуємо ми у своєму житті те, про що проповідуємо. Якщо ми чесно живемо і проповідуємо Слово Боже, люди побачать, що наші справи не розходяться з нашими словами, і ми дійсно віримо в те, що проповідуємо».

Наостанок всі спільно обговорили план заходів які сприятимуть розвитку Коломийської єпархії та отримали архиєрейське благословення на їх реалізацію.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії