Преосвященний Владики Василій звершив Чин похорону за воїном – Миколою Никифоруком

1 травня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк звершив Чин похорону у с. Стецева, Снятинського протопресвітеріату. Жорстока війна невпинно косить свої жертви, забираючи з-посеред нас найвідважніших та наймужніших Героїв. Сьогодні обірвалося життя ще одного звитяжного Героя України – Миколи Никифорука.

Преосвященному владиці Василію співслужили: протопресвітер Снятинського протопресвітеріату о. Теодор Оробець, о. Іван Гаврилаш, чисельне духовенство Снятинського та Заболотівського протопресвітеріатів.

Подякувати мужньому Захиснику зійшлося усе село, військовослужбовців, найближчі та найрідніші йому люди.

Владика Василій, вказуючи на жертовність наших Героїв, наголосив: «Він любив свій рідний край, Україну, маму, сім’ю, побратимів. У час загрози втрати незалежності України, пішов у перших лавах боронити свою Батьківщину. Ось знову до нашого села прийшла друга сумна звістка – загинув герой України Микола Никифорук у російсько-українській війні. Це другий наш земляк й односельчанин. Один автор написав «Не один герой святий загинув, за державність зболену свою».

Плаче мама, плаче весь світ, плаче Україна, ангел наш, любий синочок, надія і опора, спи спокійно сину, мама завжди з тобою. Вона молиться за твоїх вбивць і прощає їм, щоби Господь і тобі простив, сину, всі свідомі і несвідомі провини. Прощати потрібно все не для когось, а для себе! Прощення – це зцілення. Відпускаючи всю цю біль – ми звільняємо місце для любові. Хоч це важко простити».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії