Преосвященний Владики Василій звершив Чин похорону за воїном – Богданом Пасєчним

21 квітня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк звершив Чин похорону у с. Гвізд, Надвірнянського протопресвітеріату. Знову сумна звістка сколихнула ще одну осиротілу родину – обірвалося життя мужнього Героя України – Богдана Пасєчного.

Преосвященному владиці Василію співслужили: протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату о. Андрій Бакота, о. Микола Гаврилюк, чисельне духовенство Надвірнянського протопресвітеріату.

Віддати шану мужньому Захиснику зійшлося усе село, військовослужбовців, найближчі та найрідніші йому люди. Адже ціна нашої перемоги така велика – життя тисячі молодих, відважних, щирих та люблячих воїнів.

Звертаючись до присутніх, Преосвященний владика Василій зазначив: «Загинув близький наш побратим, односельчанин, патріот. Ми сумуємо з приводу його кончини, журимося про те, що його більше немає з нами, плачемо біля тіла померлого. Віруючу людину в його печалі втішає Господь, який сказав: «і я воскрешу його в останній день». (Ів.6:40). На нього чекають нове небо, нова земля та вічне життя у Царстві Божому.

Нехай добрий, світлий спомин про захисника України назавжди залишиться у пам’яті рідних, побратимів й усіх тих, хто знав його, любив та шанував. Упокой, Господи, душу слуги твого Богдана на місці світлому, на місці квітучому, де немає болі, ні печалі, ні зітхання, але життя безконечне. Вічная пам’ять Богдану Пасєчному і Царство Небесне пошли усопшому, Господи».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії