Преосвященний владика Василій молився Божественну Літургію на парафії Різдва Івана Хрестителя м. Яремче.

13 березня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк,єпарх Коломийський, молився Божественну Літургію на парафії Різдва Івана Хрестителя м. Яремче. Йому співслужив о. Мирослав Бойко, адміністратор парафії.

У своєму слові, звертаючись до вірних, Преосвященний владика Василій зазначив: «Жахлива війна нахабно втрутилася в життя українського народу. Ми бачили звірства і не людяність тих, хто нас вбиває. Вони на танки садять дітей і жінок, прикриваючись ними як живим щитом, щоб ще глибше увійти в серце України та принести смерть і повне розорення. Люди цілими селами виходять, щоб своїми грудьми закрити дорогу танкам, які наступають на Україну. Але ми стоїмо в молитві за наше військо, за нашу Батьківщину, за наш багатостраждальний український народ і з Богом переможемо».

Також владика Василій закликав: «Армія і люди, котрі стоять на колінах перед Богом, ніколи не будуть стояти на колінах перед ворогом. Українці! Не гнівіть Бога поганими словами, бо Він береже і благословляє наших воїнів! Тільки Божа сила нас врятує і ніколи не надійтеся на синів людських, бо в них немає спасіння! Моліться! Перемогу нам принесе віра у Бога і любов до рідної землі, котру захищаємо, але не матюки на біг-бордах міста. Матюки на біг-бордах міста – це паролі темних сил, імена та слава бісів! Люди! Досить славити бісів! Прославляйте ім’я Ісуса Христа та просіть прощення за свої провини! Тільки іменем Ісуса переможемо зло!».

о. Мирослав подякував владиці за пастирський візит та батьківські настанови.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії