Преосвященний владика Василій Івасюк взяв участь у святкуванні Дня народження митрополита Володимира Війтишина

Сьогодні, 9.11.2021 р. Б., відзначає своє 62-ліття Високопреосвященний владика Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ.

Святкування розпочалося із урочистої Божественної Літургії в Архикатедральному соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ. Митрополит Володимир очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні єпархом Коломийським, Кир Василієм Івасюком, єпархом Чернівецьким, Кир Йосафатом Мощичем та чисельним духовенство Івано-Франківської Архиєпархії.

Цього святкового дня зібралося так багато людей, щоби висловити свою вдячність, любов, щирість та підтримку своєму духовному батьку. Слова-вітань лунали з уст не тільки владик та священнослужителів, але й представників влади та вірних. В часі проповіді до гостей та ювілянта звернувся Преосвященний Владика Василій Івасюк, наголошуючи: «Життя людини це свобідний вибір правдивої дороги в життя вічне. Єпископ – це той, хто йде вузькою дорогою і служить любов’ю кожній людині… Владико Володимире, ви широко відкриваєте двері милосердя для всіх заблуканих, щоб їхнє серце наповнити любов’ю до ближнього. Кожного дня багато людей помирає нерозкаяних, а тому ви проповідуєте слово Боже до всіх: «Біжіть, рятуйте своє життя!» (Бут. 19:17). Священики кожного дня у поті чола допомагайте рятувати людські душі, бо ми з вами прямо відповідальні перед Богом!… Пресвята Богородице, Мати Божа Неустанної Помочі, прославлена у Коломийській іконі «Це Мати твоя» опікуйся вами на вузькій дорозі життя. Господи, благослови ваше митрополиче служіння».

Владика Василій подарував митрополитові Володимиру Коломийську ікону “Це Мати Твоя”. Вкінці Архиєрейської Божественної Літургії Митрополит Володимир подякував усім присутнім за щиру та гарячу молитву, закликавши й надалі молитися за усіх людей та за нашу багатостраждальну Україну.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії