Преосвященний владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Петрів

25 березня владика Василій (Івасюк) здійснив  єпископську візитацію на парафію Успіння Пресвятої Богородиці с.Петрів. Вірні з особливим радісним почуттям очікували Преосвященного владику на подвір’ї храму. Після слів привітань розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія, за якою кир Василію співслужили: декан Обертинський о.Петро Третяк, парох храму о.Михайло Давиденко та о.Юрій Боєчко.

Під час проповіді владика роздумував над питанням, яке все частіше постає перед віруючою людиною: “Як сприймати страждання і горе цього життя? ”

“Господь нерідко відвідує нас скорботою і стражданнями, але це не має бути причиною легкодушно втрачати віру і нарікати на Бога. Сприймаючи відповідні страждання, ніколи не порівнюйте себе з іншими, бо ось цей, гірший за мене, не страждає. Ви не знаєте, що відбувається у житті і душах інших людей. Наше завдання зустріти власний хрест гідно і не дати цій скорботі зруйнувати нашу особистість, ослабити тіло і душу та зробити нас нещасними. З молитвою на устах нехай буде воля твоя” продовжувати нести свій хрест, пам’ятаючи, що це є необхідною умовою зайняти перше місце. Сформовані людські звичаї, політична влада і партійна приналежність або кількість грошей і так звані “успішні” вибори не допоможуть здобути справжню першість перед Богом”,- повчав проповідник.

По завершенні богослужіння владика подякував священикам за співслужіння, а вірянам, особливо молоді, за спільну молитву. Відтак уділив архиєрейське благословення через обряд мирування.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії